Miesiąc w obiektywie │styczeń '15

Od kilu miesięcy regularnie pojawiają się instagramowe mixy zdjęć. Na początku, nie byłam przekonana do takiej formy wpisów- myślałam, że nie przypadną Wam do gustu. Jednak bardzo się pomyliłam. Dlaczego? Posty cieszą się coraz to większą popularnością. I dobrze! Niezwykle wciągnął mnie Instagram, a dzielenie się z Wami moimi prywatnymi chwilami sprawia mi ogromną frajdę, a przy okazji pozwala poznać bliżej moją osóbkę.

  • Niekosmetyczne zakupy. Kolejna książka zakupiona za świetną cenę- 9,99 zł. Uwielbiam biedronkowe kiermasze książek, ponieważ każdy znajdzie coś dla siebie. Natomiast buty okazały się mega wygodne i śmigam w nich na co dzień.
  • Lakiery Golden Rose- takie piękne kolorki. Idealne na nadchodzącą wiosnę.

Cztytaj dalej >

Dawka nowości │styczeń '15

Sesja powoli dobiega końca, dlatego mogę się już wyluzować i zacząć nadrabiać blogowe zaległości. 8 lutego mam ostatni egzamin. Uważam, że nie będzie taki straszny i zdam go bezproblemowo. W tym roku zaliczenia poszły mi wyjątkowo dobrze, z czego jestem bardzo zadowolona. A jak Wam mija okres sesji? Pozdawane? Wracając do tematu, dziś przygotowałam dla Was wpis dotyczący styczniowych nowościach. Nie ma tego wiele, ale wiem, że lubicie tego typu posty. Zapraszam do oglądania.

Od dawna nie odwiedzałam wyspy Golden Rose. Zaczęło brakować "świeżynek" pośród mojej kolekcji lakierów. Tym oto sposobem przygarnęłam 3 nowe buteleczki. Wreszcie będę mogła wypróbować serię Color Expert, która do tej pory była mi całkowicie obca. Przy okazji wizyty, przypomniałam sobie, że chciałam mieć szminkę Velvet Matte nr 20. Polowałam na nią na początku grudnia, lecz wówczas była niedostępna.

Cztytaj dalej >
Kosmetyczna Maniaczkaa © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka